Paisja tonifikuese 5 ne 1

Kodi: RK8861
2,990 L 


Sasia:


Paisja tonifikuese 5 ne 1. Tonifikues abdominale, stervit te gjithe muskujt njokohesisht, fantastike per tu dobesuar per meshkuj dhe femra. Kjo paisje per fitness ofron ushtrime muskulore duke leshuar nje impuls jo te demshem per trupin e njeriut. E rregullueshme ne nivelin e duhur ky impuls i vazhdueshem do te tonifikoje muskujt e barkut, kraheve, kembeve, belit, vitheve, etj. Program ditor prej 12 minutash per rezultate fantastike. mund te vishet nen rroba edhe gjate orarit te punes.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.