Reductol 90 - Suplement natyral per djegje dhjami

Kodi: RED90
3,700 L 


Sasia:


Reductol permban gjithcka: Aloe Vera: Detox te trupit Caj Jeshil - Antioksidant Taurine - Substanca kryesore e Redbullit. Zgjon trurin, zemren, ul kolesterolin. Guarana - Jep energji Kafeine - Rrit Perqendrimin dhe Performancen. Djeg Kalori Tyrosine - Djeg yndyrnat Lule Rradhiqja - vret baktere


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Reductol- Per nje Renie nga Pesha ne menyre te Sigurt dhe Efektive!

Pilulat Aloe Vera me efekt reduktues te dhjamit dhe dezintoksifikim efektiv te trupit.
 
Reductol zvogelon deshiren e tepert per te ngrene duke vepruar si mposhtes i oreksit.
Arritja e ketij resultati kryhet me ane te rritjes se nivelit te hormoneve si: Serotonina, Norepinefrina dhe Dopamina ne tru, te cilat ndihmojne ne perforcimin e ndjesise se ngopjes.
Me nje kontroll total mbi oreksin, ju jo vetem do konsumoni me pak ushqim por do te ndiheni te ngopur dhe te kenaqur per nje kohe me te gjate. Reductol permban KafeineGuarana dhe L-Tirosine per te rritur nivelin tuaj te energjise, vigjilencen dhe perqendrimin. Nje doze mese e mjaftueshme nga Ekstrakti i Cajit Jeshil(40% EGCG) eshte e perfshire ne cdo kapsule. Caji Jeshil eshte i pasur ne antioksidant dhe mendohet te kete veti parandaluese per shume lloje te semundjeve kancerogjene dhe kardio-vaskulare. Reductol do te dezintoksifikoje trupin tuaj teresisht me ndihmen e Aloe Vera dhe rrenjet e Luleradhiqes.
 
Reduktol, i vetmi cmim qe duhet te paguash per te rene nga pesha!
 
Perberesit:
Kafeine 200mg, L-Tirosine 100mg, Ekstakt nga Aloe Vera 50mg, Rrenje Luleradhiqe 40mg, Ekstrakt Caji Jeshil (40% EGCG) 40mg, Gjethe Mente40mg, Guarana 20mg, L-Taurine 20mg, HPMC Mbeshtjellese Kapsule, Magnesium Stearate.
 
Perdorimi:
Merrni 1 kapsule afersisht 20 minuta perpara se te konsumoni mengjesin dhe 1 kapsule afersisht 20 minuta perpara se te konsumoni dreken. Cdo kapsule duhet te shoqerohet me nje gote te mbushur plot me uje.
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk eshte keshillohet per grate shtatezena ose ato qe ushqejne foshnjen me gji, personat nen 18 vjec, personat qe jane alergjik ndaj kafeines apo ata qe jane nen efektin e kurave. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore. Ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Efektet anesore me kete produkt ndodhin rralle, por gjithsesi ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Mbajeni produktin ne nje vend te thate me temperature ambienti. Perdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mos e perdorni n.q.s vula e sigurise eshte e demtuar. Mbajeni larg nga femijet.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.