- 20 %

KAMER MAKINE DVR R300 ME GPS

Kodi: R300
9,500 L 
11,900 L


Ngjyra

Sasia:


KAMER MAKINE DVR R300 ME GPS.2,7 inç LCD TFT LCD Lente të dyfishtë, mbikëqyrje jashtë dhe brenda së bashku. Lente përpara: kënd ultra i gjerë prej 140 gradë Lente e pasme: kënd ultra i gjerë 120 grade me rezolucion të lartë Cilësi të lartë,mund të kapin pamjen ultra të qartë në një vend të errët. Funksioni i kthimit dhe regjistrimit të pamjes,automjeteve kur automjeti ndizet,me mikrofon / altoparlant. Bateri litiumi i integruar.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

KAMER MAKINE DVR R300 ME GPS

 KAMER MAKINE DVR R300 ME GPS.2,7 inç LCD TFT LCD
Lente të dyfishtë, mbikëqyrje jashtë dhe brenda së bashku.
Lente përpara: kënd ultra i gjerë prej 140 gradë
Lente e pasme: kënd ultra i gjerë 120 grade me rezolucion të lartë
Cilësi të lartë,mund të kapin pamjen ultra të qartë në një vend të errët.
Funksioni i kthimit dhe regjistrimit të pamjes,automjeteve kur automjeti ndizet,me mikrofon / altoparlant.
Bateri litiumi i integruar "me ngarkimin dhe funksionin e regjistrimit ndërkohë.
Skanim dhe vendosje GPS
SENSOR i gravitetit
Madhësia e ekranit: 2.7 inç
Këndi i shikimit: 140 gradë përpara (përsëri) në 120
GPS: scan dhe pozicion
Mikrofoni / kryetari: i integruar
Dalja e televizorit: NTSC / PAL
Dalja në TV dhe qasja DC: 5 v, 500 m 
Gjuhë: Anglisht, Rusisht, Japonisht, Koreane, Tailandeze, Kineze
Paketa përfshin:Kamera dyfishte'Car Charger,modul GPS
Manual perdorimi,(karta e kujtesës nuk përfshihet)
Karikohet nëpërmjet ngarkuesit të makinës 12V.
Mund te shikoni videon në kompjuter,pamja do të jetë më e madhe dhe më e qartë se sa në regjistrim
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.