Smart Watch per femije Q12

Kodi: Q12
2,990 L 


Sasia:


Mbroni gjithmonë fëmijët tuaj: falë funksionit të pozicionit GBS, kjo orë e zgjuar për fëmijët mund të transmetojë pozicionin e fëmijës në kohë reale kur shqetësoheni për sigurinë e fëmijëve tuaj. Nëse fëmija është ne nje zone te gabuar ose jashte perimetrit, ora do te japi alarmin. E pajisur me funksionin SOS, kur fëmija është në rrezik, një buton për SOS, ora automatikisht përfshin numrin e telefonit të kujdestarit dhe njoftimin me SMS. Mund të vendosen deri ne 3 numra SOS. Waterproof.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Smart Watch per femije Q12

Rrip i rehatshëm silikoni. Koha e karikimit: 2 orë. Kapaciteti i baterisë: 400 mAh.
Madhësia e ekranit: 1,44 inç, i papërshkueshëm nga uji. Rezolucioni: 128 * 128
Koha e funksionit me nje karikim rreth 70 orë. Memoria deri ne: 32 MB.
Per sistemin Android dhe iOS. I pershtatshem per femije nga 3 deri ne 12 vjec.
Bisedë dy-palëshe, ora alarmit, SOS për ndihmë, monitorimi në distancë, biseda me zë, perimetri elektronik, mbyllja në distancë, fotografia në distancë, ndriçimi, dialpad, mund te mbahet veshur edhe ne not duke qene qe eshte edhe Woterproof.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.