Veshje per femije me kapuc me veshe

Kodi: Puppy1
1,990 L 


Ngjyra

Sasia:


Fëmijët tuaj do te jene të ngrohtë dhe komod me Pets Hoodie! E përkryer për kur fëmijët tuaj janë duke luajtur jashtë ose nëpër shtëpi. Hugie Pets Hoodie është me një madhësi që i përshtatet të gjitheve, kështu që është e shkëlqyer për fëmijët e çdo moshe! Ngjyrat: roze , blu ,lejla , jeshile ... Per moshen 3 -14 vjec. Me menge te gjata. Pesha 360 g

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.