Pajisje me vakuum per parazitet e kokes

Kodi: PV7716
1,500 L 


Sasia:


Parazitet e kokes kane qene dhe mbeten nje nga problemet me te medha per nenat, sidomos tani qe fillon dhe shkolla, pasi keto parazite mund te kalojne lehte nga njeri femije tek tjetri. Menyra me e mire dhe me efektive per pastrimin e kokes eshte kjo pajisje me vakum dhe me kreher te imet, i cili i terheq fale fuqise thithese.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.