Rrip per dobesim Vibroaction

Kodi: PNV2020
2,200 L 


Sasia:


Vibroaction rrip per dobesim : - Per djem dhe vajza qe deshirojne nje trup gjithmone ne forme, mjaft i pershtatshem per humbje peshje, per te djegur dhjamin, per nje lekure pa rrudha, per masazh trupi dhe ushtrime - Nepermjet vibrimit ben te mundur qe te humbni peshen e tepert - Me 5 nivele shpejtesie - Funksion ngrohje - Mund te vendoset ne menyre manuale ose automatike - Perfekte per te mbajtur trupin ne forme nese perdoret cdo dite per 10 minuta.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.