Pajisje masazhuese per trupin

Kodi: PNK4E7
1,550 L 


Sasia:


Pajisje per masazhim te trupit me 5 shpejtesi te ndryshme. E pershtatshme per tu perdorur per pjesen e kraheve, kembeve, barkut dhe fytyres. Perdorim ilehte dhe pa dhimje. Stimulon qelizat dhe qarkullimin e rregullt te gjakut. AC100-240v tension, 50 / 60Hz, 36W

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.