Hot shapers

Kodi: PN296
1,490 L 


Masa


Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Kanatjere Hot shapers, - Ndihmon ne humbjen e peshes pasi nxit djersitjen gjate ushtrimeve - Materiali neotex ben qe te rritet temperatura e trupit duke bere qe te djersisni 4 here me shpejt, por gjithashtu perthith djersen ne menyre qe nga jashte te jene gjithmone te thata - Ndihmojne ne renien ne peshe, ne hollimin e belit dhe barkut - Shume praktike dhe mund te kombinohen lehtesisht.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.