- 51 %

V-Shape Trainer per reduktimin e belit

Kodi: PN104
1,700 L 
3,500 L


Masa


Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

V-Shape Trainer me sistem te dyfishte te ngjeshjes per te reduktuar belin. Mund te vishet poshte ose siper rrobave. Ben qe te dukeni 2 masa me te vogla dhe trupi te mari formen V. Mund te vishet kudo ne ecje, ne palester, ne pune etj.

nga Panakeia

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.