Stilues per floket Instyler

Kodi: PN089
3,500 L 


Sasia:


Stilues Instyler Ionic Styler Pro per te gjitha llojet e flokeve. - Digital Temperature Display me disa nivele nxehtesie deri ne 200°C - Pllaka qeramike qe ngrohen per drejtim te flokeve dhe pjesa qeramike per kacurrela dhe floke me volum.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.