Pince pastruese per lavamanin dhe pileten e dushit

Kodi: PI092020
850 L 


Sasia:


Mjafton vetem ta vendosni tek tubi te shtypni dorezen dhe merr cdo pengese qe ndodhet ne tubin, vasken apo lavamanin tuaj. Gjithashtu sherben dhe si nje pincete per te kapur sendet e juaj qe ju bien poshte krevatit, dollapit etj ku nuk mund te vendosni dot doren per ti marre.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.