Dieta Ditore me Kapsula Caji Jeshil Phentramine375

Kodi: PH375B
1,399 L 


Lloji

Sasia:


Me Phentramine 37.5, tani mund te digjni yndyrnat ne trupin tuaj shpejt dhe pa mundim! Reduktoni oreksin me nje nga pilulat me te avancuara ne treg me permbajtje: - Caji Jeshil - Kafeine - Pjeper te Hidhur - Vitamine B3 etj.. Paketa permban 30 Kapsula, mese te mjaftueshme per te testuar efektivitetin e produktit. Kjo pakete permban vetem gjysmen e sasise normale prej 60 kapsulash.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

WBP Phentramine 375 - Kapsula per Dobesim

Phentramine 37.5 eshte suplement teresisht natyral i rekomanduar per:
 
-Te dyja gjinite, burrat dhe grate te cilet duan te bien nga pesha per nje kohe te shkurter.
-Personat qe frekuentojne palestren, te cileve ky produkt revolucionar iu vjen ne ndihme duke djegur kalorite nderkohe qe rrit energjine.
 
Karakteristikat e produktit:
-Perberes 100% natyral.
-Ul oreksin ne menyre drastike.
-Rrit energjine dhe perqendrimin.
-Rrit akrtivitetin metabolik.
-Djeg deri ne 270 kalori ne dite.
-Stimulon djersitjen.
 
 
Cdo kapsule permban:
 
Vitamin B3/Niacin- Vitamina B3 eshte quajtur shpesh si “molekula e mrekullise”. Vetite e saj perfshijne permiresimin e performances gjate aktivitetit ditor, nxitjen a aktivitetit metabolik, djegien me te shpejt te dhjamit si dhe rrit sasine e HDL-se ne gjak. HDL ose e quajtur ndryshe High-density Lipoprotein, njihet si “kolesteroli i mire ne gjak”, i cili eshte i njohur per efektin pastrues qe ka per arteriet.
 
L-Tyrosine - eshte nje aminoacid, qe merr pjese ne prodhimin e disa prej hormoneve thelbesore per rregullimin e metabolizmit dhe funksionimin normal te trurit ku perfshihen hormonet e tiroideve, adrenalina(epinephrine), noradrenalina (norepinephrine) dhe dopamina.
 
Krom - Kromi ka cilesi te shumta perfituese duke perfshire uljen e oreksit, rritjen e energjise, pershpejtimin e djegies se yndyrnave, si dhe rregullimin e perthithjes se mineraleve dhe vitaminave.
 
Caji Jeshil/Camellia sinensis – me nje permbajtje te larte te EGCG(epigallocatechin-3-gallate), caji jeshil qe jo vetem “sulmon” dhjamin e brendshem qe rrethon organet, por gjithashtu mbron trupin nga semundjet bakteriale.
 
Kafeine– cdo capsule Phentramine permban nje sasi kafeine te barazvlefshme me sasine qe ndodhet ne 2-4 kafe ekspres, permbajtje e cila siguron qe ju te keni nje dite te kthjellet dhe plot energji. Duke rritur energjine fizike dhe mendore do te keni me shume qendrueshmeri gjate dites.
 
Pjeper te hidhur/Momordica Charantia – pjepri i hidhjur eshte perdorur ne mjekesi per nje kohe te gjate ne Afrike, Indi, Japoni dhe Turqi. Kohet e fundit pjepri I hidhur ka dhene rezultate shume te mira ne qindra studime shkencore, ku efikasiteti i tij ne trajtimin e diabetit dhe komplikimet qe sjell kjo semundje (duke perfshire nefropatine, rezistencen ndaj insulines dhe kataraktin e syve)
 
Pilula me e shpejte per renien ne peshe vjen tek ju pa qene nevoja per recete mjekesore!!!
 
 
Perdorimi:
Merrni 1-2 kapsula ne mengjes dhe 1 kapsule ne kohen e drekes, shoqeruar me nje gote te madhe me uje. Eshte e keshillueshme te filloni me 1 kasule ne dite ne menyre qe te caktoni vete masen qe mund te perballoje trupi juaj. Rekomandohet qe te qendroni te hidratuar pergjate gjithe kohes qe merrni kapsulat ne menyre qe te shmangni ndonje kunderefekt nga permbajtja e kafeines. Asnjehere mos e tejkaloni masen e 3 kasulave ne nje dite. N.q.s keni problem me gjumin mos merrni pilula pas ores 3.
 
 
Perberesit:
Kafeine 180mg, Vitamin B3 25mg, L-Tyrosine 37.5mg, Pjeper i hidhur 30mg, Ekstrak caji jeshil (40% EGCG) 15mg, Krom130mcg (325% RDA), Mbeshtjelles kapsule (HPMC), Ngjyrues (Dioksid Titaniumi, Shkelqyes blu FCF)
 
 Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni sasine ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk keshillohet per grate shtatezena ose ato qe ushqejne foshnjen me gji, personat nen 18 vjec, personat qe jane alergjik ndaj kafeines apo ata qe jane nen efektin e kurave. Perdoruesit e anti-depresiveve duhet te keshillohen me pare me mjekun perkates. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore. Efektet anesore me kete produkt ndodhin rralle, por gjithsesi ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Duhet te reduktoni perdorimin e kafeines nderkohe qe merrni kapsulat. Mbajeni produktin ne nje vend te thate me temperature ambienti. Perdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mos e perdorni n.q.s vula e sigurise eshte e demtuar. Mbajeni larg nga femijet.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.