- 45 %

MP3 me bluetooth me 1 porta USB

Kodi: PANMP3-BLUETOOTH
1,100 L 
1,990 L


Ngjyra

Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


MP3 me Bluetooth shume praktik dhe universal per te gjitha llojet e makinave. Ju mund te kryeni telefonata te lidhura me Bluetooth. Gjithashtu mund te luani muzike nepermjet, nderlidhjesh me bluetooth, 2 portave USB te cilat sherbejne per karikimin e telefonit dhe per te degjuar muzike, suportit per karte Micro SD.

nga Panakeia

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.