- 22 %

Makineri avulli per fytyren

Kodi: PAN2201
2,250 L 
2,900 L


Sasia:


Maske me avull e markes DSP Modeli F-70011, me pjesen e daljes se avullit dhe vend per aspirim.Teper e thjeshte ne perdorim dhe kompatibel me fytyren 2 ne 1. Maske per te gjithe fytyren per pjesen e hundes. Temperature konstante, krijon mjergull e cila ndihmon ne lirimin e poreve te lekures dhe pastrimin e tyre. Hidratuese shume e mire,sauna dhe maske shume e mire per rigjenerimin e lekures. E pershtatshme per tu perdorur si nga femrat dhe nga meshkujt. Perdorimi: 2-3 here ne jave

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.