Korrektues magnetik i shpinës

Kodi: PAIN123
900 L 


Sasia:


Avantazhet: Zhdukni dhimbjet e shpinës. Qëndroni drejt. Përbëhet nga material elastik dhe fije magnetike Secili rrip i krahut ka një shtrëngues i cili i pershtatet trupit tuaj Permasat Beli: 75-100 cm Gjatesia 155-175 cm

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.