P50 - Energji Perqendrim Humbje Peshe

Kodi: P50
3,700 L 


Sasia:


Provoni eksperiencën e renies nga pesha, pa receta mjekesore! Reduktoni oreksin me nje nga pilulat me te avancuara ne treg me permbajtje: - Tyrosine - Caji Jeshil - Kafeine - Pjeper te Hidhur - Vitamine B3 etj.. Shishja permban sasine e plote prej 90 kapsulash qe zgjat per rreth 45 dite ne perdorim normal.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

P50 - Kapsula per Ulje Drastike te Oreksit dhe Kilogrameve te Tepert

 -Provoni eksperiencen e renies nga pesha, pa receta mjekesore!!!
 
 
Trimetilksantina (termi mjekesor per Kafeinen e paster) - luan nje rol thelbesor ne procesin e djegies se dhjamit prandaj kompania WBP ka shtuar nje doze te fuqishme prej 220mg ne cdo kapsule. Kafeina mban oreksin nen kontroll pergjate gjithe dites duke shenjestruar pjesen pergjegjese te trurit qe kontrollon sinjalin e urise, pa harruar ne te njejten kohe te plotesoje nevojat e trupit per energji dhe te shmange keputjen/ lodhjen. Pilulat permbajne gjithashtu Vitamin B3, e cila njihet si “molekula e mrekullise” per nxitjen e metabolizmit/ rritjen e performances fizike, dhe L-Tirosine, nje aminoacid thelbesor per prodhimin e hormoneve tiroidale, Dopamines, Epinefines dhe Norepinefrines.
Nuk mund te mungonte Kromi, nje mineral natyral qe ndihmon ne djegien e dhjamit, zvogelimin e oreksit dhe merr pjese ne ndertimin e mases muskulore.
 
 
Ky produkt eshte i pershtatshem per Vegjetarianet!
 
Perdorimi:
Merrni 1-2 kapsula ne mengjes dhe 1 kapsule ne kohen e drekes, shoqeruar me nje gote me uje. Eshte e keshillueshme te filloni me 1 kapsule ne dite ne menyre qe te caktoni sakte sasine e duhur qe perballon trupi juaj. Rekomandohet qe te qendroni te hidratuar pergjate gjithe kohes qe merrni kapsulat ne menyre qe te shmangni ndonje kunder-efekt nga permbajtja e kafeines. Asnjehere mos e tejkaloni masen e 3 kasulave ne nje dite. N.q.s keni probleme me gjumin, mos merrni pilula pas ores 15:00.
 
 
 
Perberesit:
Kafeine 220mg, Vitamin B3 25mg (156% RDA), L-Tirosine 50mg, Pjeper i Hidhur 30mg, Ekstrakte nga caji Jeshil (40% EGCG) 15mg, Krom 130mcg (325% RDA), Ngjyrues (Dioksid Titaniumi, Shkelqyes blu FCF)
 
 Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk eshte keshillohet per grate shtatezena ose ato qe ushqejne foshnjen me gji, personat nen 18 vjec, personat qe jane alergjik ndaj kafeines apo ata qe jane nen efektin e kurave. Perdoruesit e anti-depresiveve duhet te keshillohen me pare me mjekun. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore. Efektet anesore me kete produkt ndodhin rralle, por gjithsesi ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Duhet te reduktoni perdorimin e kafeines nderkohe qe merrni kapsulat. Mbajeni produktin ne nje vend te thate me temperature ambienti. Perdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mos e perdorni n.q.s vula e sigurise eshte e demtuar. Mbajeni larg nga femijet.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.