P375 - Reduktues oreksi - Dobesues - Nxit energji

Kodi: P375
3,500 L 


Sasia:


Provoni eksperiencen e rënies nga pesha, pa receta mjekesore! Reduktoni oreksin me një nga pilulat më të avancuara në treg me permbajtje: - Tyrosine 37.5mg - Caji Jeshil - Kafeine - Pjeper te Hidhur - Vitamine B3 etj.. Shishja permban sasine e plote prej 90 kapsulash qe zgjat per rreth 45 dite ne perdorim normal.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

P375 - Kapsula per Dobesim

 <strong style="font-family: Tahoma;">P375 eshte suplement teresisht natyral i rekomanduar per:
 
-Te dyja gjinite, burrat dhe grate te cilet duan te bien nga pesha per nje kohe te shkurter.
-Personat qe frekuentojne palestren, te cileve ky produkt revulucionar iu vjen ne ndihme duke djegur kalorite nderkohe qe ju jep doza te forta energjie per te perballuar aktivitetin tuaj ditor.
 
Karakteristikat e produktit:
-Perberes 100% natyral.
-Ul oreksin ne menyre drastike.
-Rrit energjine dhe perqendrimin.
-Rrit akrtivitetin metabolik.
-Djeg deri ne 270 kalori ne dite.
-Stimulon djersitjen.
 
Cdo kapsule permban:
 
Vitamin B3/Niacin- Vitamina B3 eshte quajtur shpesh si “molekula e mrekullise”. Vetite e saj perfshijne permiresimin e performances gjate aktivitetit ditor, nxitjen a aktivitetit metabolik, djegien e dhjamit te akumuluar ne trupin e njeriut si dhe rrit sasine e HDL-se ne gjak. HDL ose e quajtur ndryshe High-density Lipoprotein, njihet si “kolesteroli i mire ne gjak”, i cili eshte i njohur per efektin pastrues qe ka per arteriet.
 
L-Tyrosine - eshte nje aminoacid, qe merr pjese ne prodhimin e disa prej hormoneve thelbesore per rregullimin e metabolizmit dhe funksionimin normal te trurit ku perfshihen hormonet e tiroideve, adrenalina (epinephrine), noradrenalina (norepinephrine) dhe dopamina.
 
Krom - Kromi ka cilesi te shumta nga te cilat mund te perfitoni, duke perfshire uljen e oreksit, rritjen e energjise, pershpejtimin e djegies se yndyrnave, si dhe ndihmon ne perthithjen e mineraleve dhe vitaminave.
 
Caji Jeshil/Camellia sinensis – me nje permbajtje te larte te EGCG(epigallocatechin-3-gallate), caji jeshil qe jo vetem “sulmon” dhjamin e demshem qe rrethon organet, por gjithashtu mbron trupin nga semundjet bakteriale.
 
Kafeine– cdo capsule Phentramine permban nje sasi kafeine te barazvlefshme me sasine qe ndodhet ne 2-4 kafe ekspres, permbajtje e cila siguron qe ju te keni nje dite te kthjellet dhe plot energji. Duke shtuar energjine fizike dhe mendore do te ndiheni me aktiv pergjate dites.
 
Pjeper te hidhur/Momordica Charantia – pjepri i hidhur eshte perdorur ne mjekesi per nje kohe te gjate ne Afrike, Indi, Japoni dhe Turqi. Pjepri i hidhur ka dhene rezultate shume te mira ne qindra studime shkencore, ku efikasiteti i tij ne trajtimin e diabetit dhe komplikimet qe sjell kjo semundje  eshte vertetuar (duke perfshire nefropatine, rezistencen ndaj insulines dhe kataraktin e syve) 
 
Pilula me e shpejte per humbjen ne peshe vjen tek ju pa qene nevoja per recete mjekesore!!!
 
Perdorimi:
Merrni 1-2 kapsula ne mengjes dhe 1 kapsule ne kohen e drekes, shoqeruar me nje gote te madhe me uje. Eshte e keshillueshme te filloni me 1 kapsule ne dite ne menyre qe te caktoni vete masen qe mund te perballoj trupi juaj. Rekomandohet qe te qendroni te hidratuar pergjate gjithe kohes qe merrni kapsulat ne menyre qe te shmangni ndonje kunderefekt nga permbajtja e kafeines. Asnjehere mos e tejkaloni masen e 3 kasulave ne nje dite. N.q.s keni probleme me gjumin mos merrni pilula pas ores 3.
 
 
Perberesit:
Kafeine 200mg, Vitamin B3 25mg, L-Tyrosine 37.5mg, Pjeper i hidhur 30mg, Ekstrak caji jeshil (45% EGCG) 15mg, Krom130mcg (325% RDA), Mbeshtjelles kapsule (HPMC), Ngjyrues (Dioksid Titaniumi, Shkelqyes blu FCF)
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni sasine ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk eshte keshillohet per grate shtatezena ose ato qe ushqejne foshnjen me gji, personat nen 18 vjec, personat qe jane alergjik ndaj kafeines apo ata qe jane nen efektin e kurave. Perdoruesit e anti-depresantve duhet te keshillohen me pare me mjekun perkates. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore. Efektet anesore me kete produkt ndodhin rralle, por gjithsesi ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Duhet te reduktoni perdorimin e kafeines nderkohe qe merrni kapsulat. Mbajeni produktin ne nje vend te thate me temperature ambienti. Perdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mos e perdorni n.q.s vula e sigurise eshte e demtuar. Mbajeni larg nga femijet.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.