Organizues prej cope per veshjet 75L

Kodi: OC2021-2
800 L 


Sasia:


🌸Organizuese fantastike prej cope #storagebasket 🌳Zgjidhja perfekte per veshjet (te holla dhe te trasha), batanijet, jorganet, rrobat e palara dhe sende te tjera ❌Shmangni rremujen nepermjet ketyre organizueseve te palosshem ✅Materiali: Lino + shtrese kundra ujit ✨Te pajisura me doreza ne pjesen anesore per te suportuar pesha te renda 👉Me nje litar per ta mbyllur per te shmangur pluhurin dhe insektet ❤️Modeli: Washday 75 Litra ✨Dimensionet: 55x43x32 cm 👉E disponueshme ne 4 ngjyra: bo


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.