Tavoline portative per Laptop

Kodi: NOLD09
1,900 L 


Sasia:


Mbajtese Laptopi ne forme tavoline. Ju ofron shume komoditet ne momentin qe ju perdorni kompjuterin tuaj kur jeni shtrire ne divan apo krevat. Mund te perdoret me kembezat te cilat e shnderrojne ne nje tavoline ose pa to. Vend per mausin, gote uji + slilolapsin. Gjithashtu pajisja eshte ka dhe nje freskuese ne pjesen ku vendoset laptopi, duke funksionuar si nje ftohes gjate kohes kur laptopi perdoret gjate.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.