Fikese Zjarri Fire Stop

Kodi: N500
1,300 L 


Sasia:


Ky është një produkt i sigurt, me cilësi të lartë. Ky produkte është i lëvizshëm, jo ​​helmues, miqësor ndaj mjedisit. Bombul e izoluar 1000 ml. Efikase ndaj zjarreve te vogla çfarëdo që të jetë shkaku i tyre, në mënyrë që të shmangni zgjerimin e flakës. Mund te instalohet lehte ne ambjente shtepiake, zyra, makine etj. E lehtë për tu pastruar pas përdorimit

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Fikese Zjarri Fire Stop

 Menyra e perdorimit: Hiqeni kapakun, drejtojeni grykën nga zjarri dhe shtypni butonin lart. Përdoreni në një distancë prej 2m-3m larg zjarrit.

 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.