- 17 %

Paisje per tonifikimin e trupit

Kodi: MOBILEGYM
1,990 L 
2,390 L


Sasia:


Masazhatori inteligjent. Mund te perdoret me ngjitje ne pjesen e barkut, kraheve, dhe kembeve.Aparati ka 6 menyra perdorimi ne Menu qe gradon menyren dhe forcen.Masazhatori vjen per rezultate te menjehershme dhe aspak munduese.Aplikohet ne zonat ku keni nevoje dhe vihet ne perdorim menjehere dhe shume kollaj.Vetem me dy bateri normale dhe me konsum minimal energjie.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.