ZILE DERE ME WIFI DOOR BELL

Kodi: MO309
990 L 


Sasia:


Zile dere me WiFi, ekonomike, elegante dhe efikase njekohesisht!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

ZILE DERE ME WIFI DOOR BELL

1) · I pershtatshem per shtepite private, zyra, ne apartamente etj.
2) · 25 tinguj që mund të përzgjidhen në transmetuesin.
3) · Transmetuesi përdor bateri 1x12V 23A (e perfshire).
4) · Gama e rrezes 100m.
5) · E lehtë për t'u instaluar.
6) · Nuk ka tela elektrike për instalim.
7) · Konsumi i ulët i energjisë.
8). Certifikatë CE.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.