Pasqyre me drita Led

Kodi: MM12
1,400 L 


Sasia:


Per nje makeup perfekt eshte e nevojshme te keni nje drite/ndricim te mir. Kjo pasqyre eshte krijuar enkas per t'ju dhene nje pamje te paster dhe te qarte te vetes tuaj kur beni makeup-in Mund ta rrotulloni ne kend 180 grade per te marre pozicionin e duhur.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.