Mini Kamera

Kodi: MK2012
2,400 L 


Sasia:


Mini kamera. Me madhesi ideale për të fshehur dhe regjistruar çdo lëvizje. Regjistron në video të plotë HD dhe është e pajisur me një mikrofon të fuqishëm për të audion. •E rikarikueshme për përdorim të vazhdueshëm prej 45 minutash. •6 drita LED të padukshme për njeriun për të regjistruar gjate nates. •Cilesi imazhi 720 piksele me një kënd prej 140°. •Memorie: 8 GB •Përmasat: 5 x 5 cm

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.