BALANIL LARES INTIM PER MESHKUJ

Kodi: MF002B
1,490 L 


Sasia:


Per here te pare ne Shqiperi vjen produkti lares vetem per meshkuj!! Pembajtje: Alginate- perthithjen e eskudatit Adelmidrol- normalizues i aktivitetit dermik Hyaluronic Acid-restorativ dhe bioadhesiv Biotin- Forcon mekanismin epitelial Echinacea exstrat, phytosphingosine- Kontrollon komponentet mikrobial Mbrojtje maximale dhe rigjenerim te zones intime mashkullore. Kunder pruritit, acarimit, dhe me veprimtari te larte antimykotike.

nga MEDFAU

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.