MINI CAMERA MD81 WIFI

Kodi: MD81
4,900 L 


Sasia:


Kamera mini HD qe punon ne Wifi mode, me permasa mjaft te vogla me resolucion 640x480 dhe me mikrofon per te regjistruar dhe audiot. Kamera suporton IOS dhe android per ta pare ne remote, - suporton memory card SD te jashtem deri ne 32GB, - Resolucioni i videos : 640x480 Pixel, - Bateria : 400mAh Li-ion Rechargeable, - Permasat : 5.6cm x 2.2cm x 2cm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.