Spray per higjenen e hundes dhe te vesheve

Kodi: M003
850 L 


Sasia:


Ky spray është një pajisje mjekësore e pershtatshme për çdo moshë edhe për të sapolindurit. I përshtatshëm për higjenën ditore të hundës, ai mëson refleksin e fryrjes së hundës dhe e lehtëson ate. Rikthen lagështinë natyrale të hundës; përgatit dhe lehtëson veprimin e trajtimeve specifike të hundës, duke intensifikuar efektivitetin e tyre dhe duke parandaluar çrregullimet e veshit-hundë. Per me teper keni manualin e perdorimit. Mbani larg mundesise se prekies nga femijet.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.