Friteze me ajer 1.8 Lt

Kodi: Lt1801
5,990 L 


Sasia:


Friteze me ajer 1.8 Lt. Te skuqesh, te pjekesh edhe si dhe ne zgare me nje vetem paisje!

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Friteze me ajer 1.8 Lt

1. Pergatitje e ushqimit me -80% vaj me pak.
2. Shperndarje e gjithanshme e nxehtesise fale teknologjise me ajer te nxehte. 3. Ena e pjekies anti ngjitje prej 1,8 litrash. 4. Kontrolli i temperatures nga 80 ? deri ne 200 ?. 5.Timer deri ne 30 minuti. 6. Paisja ka termostat mbrojtes nga mbinxehja. 7. Mund te kontrolloni ushqimin gjate procesit te pjekies pa e nderprere programin. 8. AC220-240V, 50Hz, 1000W. 9.Paisja ka pjese qe mund te lahen ne lavastoviglie.
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.