Locion me arrë kokosi SPF 30

Kodi: Lk57
1,050 L 


Sasia:


Zvogëlon rrezikun e acarimit dhe djegies së lëkurës nga dielli, të njollave nga dielli- ndihmon në mbrojtjen e lekurës nga plakja. Përmban vetitë e vajit të kokosit intensivisht hidratuesdhe ndihmon lëkurën duke e bërë më elastike.Përdorimi: Përhapeni locionin në lëkurë përpara ekspozimit në diell. Për të ruajtur mbrojtje maksimale përsëriteni disa herë aplikimin ndërkohë që merrni rreze dhe pas daljes nga deti.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.