Balsam qetësues pas diellit S.O.S.

Kodi: Lk56
900 L 


Sasia:


Hidraton, zbut dhe rigjeneron menjëherë lëkurën e irrituar nga ekspozimi i tepruar në diell. Përmban deri në 10% të përbërësve hidratues dhe zbutës, duke përfshirë aloe vera dhe D-panthenol.Locioni thithet direkt në lëkurë duke lënë një ndjesi të këndshme zbutëse në lëkurë. Përdorimi: Përhapeni balsamin në të gjithë trupin në mënyrë të barabartë, vecanërisht në zonat e irrituara nga dielli. Përsëriteni aplikimin sa herë të dëshironi.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.