- 18 %

Prerese frutash dhe perimesh 7 ne 1

Kodi: LY608
1,650 L 
2,000 L


Sasia:


Prerese frutash dhe perimesh, prese me feta, Pritini perimet dhe vendosni ato në prerese, me një veprim të vendosur dhe të shpejtë shtyni kapakun derisa të jetë plotësisht i mbyllur: perimet e prera në mënyrë të përkryer do të bien në enën poshtë I përshtatshëm për llojet më të ndryshme të perimeve si qepë, tranguj, kungull, sallate,laker etj, Për gatuesit më të apasionuar, disa përgatitje janë të gjata dhe të mërzitshme: prerë, grirë, pres, shtyp, centrifugoj, përzier, dekoroj.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Prerese frutash dhe perimesh 7 ne 1

Prerese frutash dhe perimesh, prese me feta,
Pritini perimet dhe vendosni ato në prerese, me një veprim të vendosur dhe të shpejtë shtyni kapakun derisa të jetë plotësisht i mbyllur: perimet e prera në mënyrë të përkryer do të bien në enën poshtë
I përshtatshëm për llojet më të ndryshme të perimeve si qepë, tranguj, kungull, sallate,laker etj, Për gatuesit më të apasionuar, disa përgatitje janë të gjata dhe të mërzitshme: prerë, grirë, pres, shtyp, centrifugoj, përzier, dekoroj, Me këtë paisje 7 në 1, me një dizajn tërheqës ju mund të bëni të gjitha këto dhe ju keni gjithçka në majë të gishtave tuaj.120 x 275 x 135,
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.