Llambe Led per kamping

Kodi: LL208T
990 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Llambe Led per kamping. Ka një bateri të integruara, kjo pajisje është e rikarikueshme me 220V. Teknologjitë moderne u ofrojnë te apasionuarve te sporteve ekstreme me shum drite! Një shumëllojshmëri dritash pëe ndriçimin te vendeve me të egra. Funksionaliteti e bën këtë gjë të pazëvendësueshme. Rregullim rreze drite, madhësi kompakte, rezistencë ndaj ndikimit te motit- e gjitha kjo shton shumë avantazhe. Fluksi i ndriçuar mund të rregullohet duke përdorur një unazë të veçantë afro - largo, atëh

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.