Syze Noti

Kodi: LK009
950 L 


Ngjyra

Sasia:


Syze noti Alensa Syze Noti Alensa të përbëra nga silikon i butë e cila garanton padepërtueshmëri të lartë filtër UV dhe sistem anti-mjegull. Këto syze janë të pajisura edhe me një kuti mbajtëse transparente. Pas çdo përdorimi,lajini me ujë të ftohtë dhe lerini të thahen në një vend të errët. Mos e fshini pjesën e brendshme të syzeve me thonjtë tuaj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.