Berese petullash dhe biskotash

Kodi: Kc110033
3,200 L 


Sasia:


Nje petull e ngrohte per kafen e mengjesit e gatuar vete dhe shendetshem. Paisje perfekte per te gatuar petullat e mengjesit dhe jo vetem! Shpesh petullat e dyqaneve jane te pergatitura me vaj, dhe kjo nuk eshte shume e shendetshme per trupin tuaj. Kush e refuzon rastin per te pasur nje paisje pjekese universale per petulla, mini petulla, dhe biskota?! Paisja mund te pergatise 7 petulla njekohesisht qe jane te mjaftueshme per nje familje.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Berese petullash dhe biskotash

  Keni vetem nevoje te pergatisni brumin dhe ta hidhni ate neper forma. Keni stampo per te bere dy lloje petullash, tradicionale te rrumbullakta dhe ato kacurrel. Paisja seshte e afte per te bere vetem petulla por edhe biskota.
Fuqia: 600 W-220 volt.
2 lloje stamposh te perfshira ne kuti, veshje anti ngjitje.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.