Ngrohëse kolone me rrotullim dhe telekomande.

Kodi: KPT-2000
6,500 L 


Sasia:


Ngrohëse me rrotullim Renova KPT-2000 JL NOVA KPT-2000 1000 / 2000W Ngrohës qeramike & Fan (13 x 13 x 53) cm 2 nivele ngrohje: 1000/2000 W, Për dhoma deri në 25 metra 90 ° rrotullim dhe anti-tilt. Dy parametrat e nxehtësisë sigurojnë nxehtësi dhe lëkundja 90 ° shpërndan ajrin e ngrohtë në përputhje me rrethanat. Me termostat per mbinxehjen. Ngrohësi mund të përdoret dhe per ventilim ajri te ftohtë edhe në ditët e nxehta.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.