Makine per femije me bateri me dy vende

Kodi: KP-2029
39,990 L 


Ngjyra

Sasia:


Makine per femije me bateri me dy vende. Nje imitim perfekt i shkalles per te rritur i Range Rover. Dhurata ideale per femije dhe cdo rast gezimi. Permasat: 125X68X56CM, bateria 12V7A ,2.4G bluetooth, 2-8years,1-4km/h, mban deri ne 60kg , musike ,drita LED ,Mp3, telekomande, rrip sigurimi, sedile lekure etj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.