Kompjuter Asus Eeebox EBXB202-BLK-X0110

Kodi: KOM1006
27,100 L 


Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


RAM:2 GB DDR2 SDRAM Hard Drive: 1 x 160 GB, standard, Serial ATA-150 Cache Memory: 512 KB L2 cache; Cache Per Processor: 512 KB Dimensions (WxDxH): 8.8 in x 7 in x 1 in


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.