ORGANIZUES PER SENDE TE NDRYSHME

Kodi: KO2020S
2,150 L 


Sasia:


Kosh sistemues per veshjet, lodrat e femijeve dhe aksesore te tjere. Ju mund te kurseni hapsire ne shtepine tuaj dhe gjithashtu mund dhe te transportoni produkte nepermjet koshave me kapak. Montohen dhe palosen lehtesisht. 1 cope kushton 2150L, per 2 cope i merrni me 2000L per cope dhe 3 cope i merrni me 1900L per cope


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.