Grirese DSP 1.5litra

Kodi: KM4024
3,500 L 


Sasia:


Grirese ushqimesh DSP per nje kohe te shkurter. Perfekte per grirjen e cdo lloj ushqimi ne kuzhinen tuaj si : fruta, perime, mishin, apo cdo gje tjeter ne menyre perfekte. Me tehe prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, dizajn modern metalik dhe motor me shpejtesi te larte. Voltazh :220-240V~50/60Hz Fuqia :400W Kapaciteti i enes se qelqit:1.5L Lahet dhe pastrohet lehtesisht.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.