Set griresesh 7 ne 1

Kodi: KJ3002A
6,990 L 


Ngjyra

Sasia:


Food Processor.Një set krijues për shtrydhës frutash; 3 grupe të ndryshme thërmimi; I pershtatur per 2 shpejtësi. Mbrojtje e dyfishtë me bllok sigurie. 220-240V 50 / 60Hz 400W Kapaciteti: 1.5L Madhësia kartoni: 50.8 * 46.5 * 42.1cm

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.