Plitke me induksion Dsp

Kodi: KD5031
5,300 L 


Sasia:


Plitke me induksion Dsp, Me nje miks programesh gatimi per te gjithe nevojat tuaja. Pllake xhami e zeze, fuqia 2000W Vatra ruan ngrohtesi edhe pasi e keni fikur, Me 8 nivele nxehtesie, dhe drite LED,nese nuk ka gje te vendosur siper ajo fiket automatikisht, Pastrohet thjeshte dhe shpejt.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.