Friteze me ajer 2.6 Lt DSP

Kodi: KB2020A
8,750 L 


Sasia:


Fryer Health (KB-2020) nga DSP është shtesë e përsosur për çdo shtëpi që kërkon të hahet shëndetshëm. Një kapacitet prej 2.6 litra. Fuqia 1350W, Temperaturë 80 - 200 gradë, Gatimi i shëndetshëm përdor pak ose aspak vaj dhe ka të njëjtën shije.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Friteze me ajer 2.6 Lt DSP

Shpejtesi, kursim energjie, dhe mbrojtje te mjedisit. Furrat e ajrit e bëjnë ushqimin më të shëndetshëm. Të sigurta dhe të thjeshtë për t’u përdorur. Furrë me shumë funksione, marke e garantuar.
Fryer Health (KB-2020) nga DSP është shtesë e përsosur për çdo shtëpi që kërkon të hahet shëndetshëm. Një kapacitet prej 2.6 litrash, Heath Fry ofron pergatitje të shpejtë dhe të përshtatshme me pak energji sesa paisjet e tjera. Qarkullimi i ajrit lejon shpërndarjen e nxehtësisë që do të thotë që mund të shijoni ushqime të përshtatshme, të skuqura me deri në 80% më pak yndyrë. Fuqia 1350W, Temperaturë 80 - 200 gradë, Gatimi i shëndetshëm përdor pak ose aspak vaj dhe ka të njëjtën shije.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.