Cante per Vajza Karaoke

Kodi: KARAOKE
1,800 L 


Sasia:


Lodra më kreative për vajzat si lodër muzikore. Eshtë lodër e përsosur për tu bere te gjithe së bashku dhe për të kënduar diku dhe kudo. Këndime udhëtimi, incizim instrumental, intervista, fjalim, mbledhjen e këngëve, I ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë dhe një ndërtim të qëndrueshëm, kjo lodër muzikore vjen per yllin tuaj të vogël rock, duke ofruar orë të pafund të argëtimit dhe zbavitje! Rekomanduar për moshat 3+ vjec. Me Hello Kitty, me Flutur dhe me Lepurush


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.