KREM PËR RRUDHAT E SYVE nga Argital

Kodi: K-13
2,400 L 


Sasia:


Efekt lifting, 15ml. Redukton rrudhat, qeset dhe rrathët e përreth syve. Kremi i syve, me ekstrakte të çmuara të bimëve mjekësore të Eufrasia, Kamomilit, Helikrisium dhe Glicerolit bimor, ushtron një efekt lifting në qeset dhe rrudhat e syve. Xheli i Argjilës së Gjelbër së bashkur me vajrat Bio të Bajames së Ëmbël, Jojoba-s dhe Avokados, veprojnë mbi rrudha duke i reduktuar ato. Vajrat esencialë të Eufrasia, Kamomilit, Helikrisium dhe Glicerolit bimor, tërheqin dhe shtrijnë rrudhat dhe qeset p


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Perberesit

 Aqua ,Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil,Euphrasia Officinalis Extract, Helichrysum Italicum Flower Extract,Chamomilla Recutita Flower Extract, Alcohol, Solum Fullonum, Persea Gratissima Oil, Cetyl Alcohol,Xanthan Gum,Lavandula Hybrida Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*.

* Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Linalool, Citronellol, Geraniol.

Përbërësit:  Prunus Amygdalus Dulcis Oil , Simmondsia Chinensis Seed Oil , Euphrasia Officinalis Extract , Helichrysum Italicum Flower Extract , Chamomilla Recutita Flower Extract, Alcohol, Persea Gratissima Oil, Lavandula Hybrida Oil*

Çertifikimi: BDIH – ICEA- LAV.

Perdorimi

 Kremi i syve Argital mund të përdoret çdo ditë. Aplikoni një sasi në lëkurën e pastruar, duke evituar kontaktin direkt me sytë. Masazhojeni me delikatesë deri sa të përthithet plotësisht.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.