- 24 %

Organizuesi Toothpaste TOUCH ME

Kodi: JX2000
650 L 
850 L


Sasia:


Ky shpërndarës automatik i pastës së dhëmbëve i montuar në mur me pesë mbajtëse furçësh, është një produkt inovativ që automatikisht shtrydh sasinë e duhur të pastës së dhëmbëve me një prekje. E shkëlqyer për përdorim shtëpiak në tualet. Nuk kërkohen bateri per kete produkt. Nuk ka më pastë dhëmbësh te shperndare neper lavaman. Mund të mbajë pese furça dhëmbësh. Instalim i lehtë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.