Shtrydhese per shegen dhe agrumet

Kodi: JUICER123
4,800 L Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Ne sezonin e shegeve, kjo eshte pajisja qe nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj! Perfekte per te gjithe ju qe keni femije te vegjel dhe deshironi ti jepni vlerat e lengut te sheges. Shtrydhese manuale, e pershtatshme dhe per shtrydhjen e shegeve dhe agrumeve. Perdorimi mekanik. Profesionale, hekur.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.