Per kenaqesi maksimale me partnerin tuaj!

Kodi: ISV-SET
9,800 L 


Forma

Sasia:


Deshironi nje mashkull besnik? Marredhenia seksuale eshte sekreti per ta bere per vete! Ne mund t’ju sigurojme menyren e vetme (ne Shqiperi) per te rritur intimitetin me partnerin tuaj. Kapsulat edhe Xheli (te prodhuara ne SHBA) me perberje organike. Produktet kthejne perseri elasticitetin e humbur per shkak te shtatezanise, nryshimeve hormonale ose plakjes. Produktet vjine ne forme xheli edhe kapsulash per nje kohezgjatje 1 mujore.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Për një marrëdhënie të lumtur e të qëndrueshme

Produktet kthejne perseri elasticitetin e humbur per shkak te shtatezanise, ndryshimeve hormonale ose plakjes. 
Jane ne forme xheli dhe kapsulash per nje kohezgjatje 1 mujore.
Perdoren per te rritur ngushtesine, forcen shtrenguese, ndjeshmerine, elasticitetin edhe lubrifikimin ne zonen intime. PA EFEKTE ANESORE.
 
XHEL:
 
Karakteristikat e Produktit:
Manjakani extract, Deionized Water, Manjakani Extract, Witch Hazel Extract, Organic Aloe vera, Vegetable Glycerin, Cellulose, Xanthan Gum, Squalane, Potassium Sorbate.
Per nje marrdhenie te lumtur e te qendrueshme, gjeni ketu produktin me ekstrakte bimore per te permirsuar intimitetin me partnerin.
Eshte teresisht natyral dhe nuk ka efekte anesore.
 
Formati: Shishja mundeson 60 aplikime.
 
Perdorimi: Lani mire duart perpara aplikimit. Shtypni nje here butonin e shishes, vendoseni sasine tek gishti juaj, edhe masazhoni muret vaginale.
 
KAPSULA:
 
Karakteristikat e Produktit:
Manjakani extract (Lisi), Kacip Fatimah Extract (Gjethe), Parameriae Cortex (levore), Nigella Sativa (fare)
Per nje marredhenie te lumtur e te qendrueshme, gjeni ketu produktin me ekstrakte bimore per te permiresuar intimitetin me partnerin.
Eshte teresisht natyral dhe nuk ka efekte anesore.
 
Formati: Shishja permban 30 kapsula.
 
Perdorimi: 1 kapsule ne dite. Merret direkt pas vaktit te ushqimit. Preferohet vakti i drekes.
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk keshillohet per grate shtatezena ose ato qe ushqejne foshnjen me gji, personat nen 18 vjec apo ata qe jane nen efektin e kurave. Efektet anesore me kete produkt ndodhin shume rralle, por gjithsesi ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin edhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit.
 
 
 
Prodhimi:
Prodhohen ne SHBA ne nje hapsire te regjistruar FDA (Food and Drug Administration). Te gjithe perberesit plotesojne standardet GRAS (te njohura pergjithsisht si te sigurta- Generally Recognized as Safe).
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.