Per Vithe te Medha pa Palester SET

Kodi: ISC-SET
9,800 L 


Lloji

Sasia:


IsoSensuals Curve ofron dy formate per rritjen e vitheve (kapsule dhe krem). Ju mund te merrni rezultatet maksimale te mundshme duke perdorur keto produkte ne kombinim. Produkti jep volum vitheve dhe lakon belin duke nisur nga java e dyte e perdorimit! Syte e meshkujve do t'ju shoqerojne ne cdo hap qe do te beni.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Set-i me Kapsula edhe Kremin për t'i dhënë volum vithëve dhe lakim belit pa shtuar peshë

Çfare eshte IsoSensuals Curve?
 
Isensuals Curve ofron dy produkte per zgjerimin e vitheve - Kapsula dhe krem. Te dyja keto produkte mund te perdoren vecmas ose ne kombinim nese doni te merrni rezultate edhe me te mira.
 
Vlen te permendet se keto produkte kane marre komente shume pozitive nga perdoruesit, qe do te thote se kane shkalle te larte suksesi/ efikasiteti. Sipas prodhuesit dhe konsumatoreve, perdoruesit e ketyre produkteve per permiresimin e vitheve mund te shohin rezultatet e para brenda nje muaji.
 
Ju gjithashtu duhet te dini se te gjitha rezultatet nga IsoSensuals Curves jane te perhershme dhe ato nuk do te zhduken ose ulen sapo te nderprisni perdorimin e tyre. Ne rast se doni te merrni rezultatet maksimale te mundshme ju duhet te perdorni te dyja produktet njekohesisht deri ne 6 muaj.
 
Çfare elementesh jane te perfshire?
 Meqe IsoSensuals ofron dy produkte per zgjerimin e vitheve, vlen të shikohen formulimet e te dyja ketyre produkteve. Perberesi kryesor aktiv ne formulimin e nje kremi eshte Voluplus. Ky komponent rrjedh nga Macelignan dhe eshte bere me i tretshem ne vajin Macadamia. Sipas studimeve qe jane bere ne Voluplus, ajo ka kapacitetin per te rritur madhesine e vitheve deri në 18%. Ky perberes punon duke rritur numrin e qelizave tek te pasmet, si dhe duke rritur kapacitetin e ketyre qelizave per te ruajtur me shume lipide. Te dyja keto efekte çojne ne te pasme te forta dhe te rrumbullakosura.
 
Formulimi i Suplementeve IsoSensuals perbehet nga 11 elemente te ndryshem. Ju mund te gjeni nje liste te plote te tyre dhe arsyen pse jane te dobishem per rritjen e vitheve tuaj.
 
Maca.
Kjo bime eshte e pasur me aminoacide, minerale, vitamina dhe acide yndyrore. Gjithashtu permban sasi te moderuara te fibrave dhe proteinave. Te gjitha keto karakteristika e bejnë ate nje perberes ideal per zgjerimin e vitheve. Megjithate vlen te permendet se arsyeja kryesore perse eshte perfshire si ingredient eshte sepse permban alkaloide. Keto komponime kane karakteristika te balancimit hormonal aq te dobishem per volumin e vitheve.
 
Puerairia Mirifica.
Ky perberes ka ne permbajtje nje nga estrogjenet me te forte te bimeve, i cili eshte Miroestroli. Duke siguruar trupin tuaj me me shume nga ky fitoestrogjen ju do te beni te mundur zhvillimin e vitheve si dhe do te stimuloni ruajtjen e yndyres ne te pasmet tuaja.
 
Aguaje.
Ky frut permban sasi te larta te vitaminave, estrogjeneve me baze bimore, elektroliteve edhe proteinave. Siç dihet mjaft mire, marrja e proteinave eshte thelbesore per njerezit qe duan te shtojne volumin tek vithet e tyre.
 
Saw Palmetto Berries.
Manaferrat, sidomos te ketij lloji, jane mjaft te njohura per aftesine e tyre per te penguar prodhimin e DHT. Kur ka me pak hormon mashkullor ne trupin tuaj, ka shume me shumë gjasa qe te zhvilloni nje trup me linja te harkuara ne pjeset e vitheve, bel dhe kofshe. Keshtu mund te thuhet se Saw Palmetto Berries kane veti stimuluese per indet ne zonen e prapanices tuaj qe ende nuk jane zhvilluar.
 
Wild Yam.
Kjo barishte eshte e perfshire ne kete produkt per permiresimin e prapanices per te stimuluar prodhimin e estrogjenit ne trup. Te gjitha keto perfitime vijne per shkak te diosgenit, i cili eshte i njohur te jete i dobishem per balancimin e hormoneve.
 
Soje Isoflavones.
Ky perberes eshte i dobishem per volumin e prapanicave edhe kofsheve. Te gjitha keto perfitime vijne si rrezultat i permbajtjes se proteinave, si dhe te fitoestrogjeneve.
 
Vitex.
Arsyeja kryesore perse ky perberes eshte perfshire ne produktet Curve IsoSensuals eshte sepse stimulon funksionin e gjendres se hipofizes. Kjo do te thote se mund te jete e dobishme ne balancimin e prodhimit te hormoneve si progesteroni dhe estrogjeni.
 
L-Tyrosine.
Edhe pse ky komponent nuk ka efekt te drejtperdrejte ne rritjen e vitheve, ai mund te jete i dobishem per kete qellim ne menyre indirekte. L-Tyrozina njihet te jete e dobishme per funksionimin normal te gjendrave te tiroides, hipofizës dhe veshkave. Meqenese keto gjendra kontrollojne prodhimin e hormoneve ne trupin tuaj, L-Tyrozina mund te permiresoje prodhimin e hormoneve qe jane efektiv ne rritjen e vitheve.
 
Dong Quai.
Kjo barishte eshte e pasur me estrogjene me baze bimore dhe per kete arsye mund te jete e dobishme ne balancimin e hormoneve ne trupin tuaj.
 
Fenugreek.
Porsi Dong Quai, kjo barishte eshte gjithashtu e pasur me fitoestrogjen. Mendohet se konsumi i kesaj barishte mund te çoje ne zhvillimin e gjendrave te qumeshtit dhe gjithashtu te rrise prodhimin e hormoneve.
 
False Unicorn.
Rregullon ekuilibrin e hormoneve dhe prodhimin e estrogjenit, i cili eshte shume i rendesishem per rritjen e vitheve.
 
Cilat jane perfitimet kryesore?
 
Meqenese Curve IsoSensuals ofron dy formate per rritjen e vitheve (kapsule dhe krem) ju mund te merrni rezultatet maksimale te mundshme duke perdorur keto produkte ne kombinim;
 
Të dyja keto produkte kane komente shume pozitive nga perdoruesit, qe eshte treguesi me i mire per te vetetuar se nje produkt eshte efektiv;
 
Ne formulimin e produktit ka vetem perberes me baze bimore, te cilat perfshihen ne doza te sigurta. Nuk ekziston rreziku per ndonje efekt anesor, ose eshte i paperfillshem.
 
Ndryshe nga produktet e tjera, kremi IsoSensuals Curve permban nje perberes (Voluplus), i cili eshte provuar klinikisht per rritjen e vitheve (rritja deri ne 18%). Ju mund te dini saktesisht se çfare rezultati do te perfitoni nga ky krem;
 
Keto produkte veprojne shume shpejt dhe mund te shihni rezultatet e para brenda nje muaji perdorim;
 
Bazuar te prodhuesit, te gjitha rezultatet qe ju do te merrni nga keto produkte jane te perhershme.
Te dyja produktet IsoSensuals jane prodhuar ne SHBA, ne nje strukture e cila eshte miratuar nga FDA. Kjo eshte nje arsye me shume per te besuar ne cilesine e ketyre produkteve;
 
Sipas prodhuesit, perdorimi i ketyre produkteve nuk do te çoje ne shtim peshe ne pjese te tjera te trupit tuaj, me perjashtim te vitheve sigurisht.
 
Produktet IsoSensuals Curve vijne me garanci paraprake per 60 dite;
 
A ka ndonje efekt anesor?
 
Sipas prodhuesit, produktet IsoSensuals Curve nuk do te shkaktojne shtim peshe ne pjese te tjera te trupit tuaj. Gjithashtu, nuk ka ndonje ankese nga perdoruesit ne aspektin e shtimit te peshes, gje qe verteton se ju nuk keni nevoje te shqetesoheni per kete efekt anesor. Gjithashtu duhet te dini se perdorimi i te dy produkteve Curve IsoSensuals konsiderohet te jete i sigurte dhe nuk do te shkaktoje rrezik per shendetin tuaj. Kjo eshte mjaft e besueshme sepse permban vetem perberes natyral ne formulim. Pra, rreziku i perjetimit te ndonje efekti negativ te ketyre produkteve eshte pothuajse i paperfillshem.
 
Udhezime perdorimi.
Ne rast se do te zgjidhni kremin ju do te merrni nje sasi te vogel dhe do ta aplikoni rreth vitheve tuaja. Pastaj thjesht masazhoni për 30-60 sekonda ne menyre qe ajo te absorbohet plotesisht. Per efekt me te mire perseriteni kete procedure dy here ne dite. Kremi eshte i mjaftueshem per 60 dite. Nese do te zgjidhni te perdorni kapsulat e IsoSensuals, rekomandohet vetem nje pilule ne dite, ndersa konsumoni vaktin tuaj. Shishja permban ne total 60 kapsula, sasi mese e mjaftueshme per nje perdorim dy mujor.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.