Per Vithe te Medha, Seksi dhe Natyrale pa Palester

Kodi: ISC-KAP
4,900 L 


Sasia:


Syte e meshkujve do t'ju shoqerojne ne cdo hap qe beni. Sjellim per here te pare ne Shqiperi, produktin qe i jep volum vitheve dhe lakon belin duke nisur nga java e dyte e perdorimit.. Ate rezultat qe e kerkoni me shume mund nepermjet ushtrimeve ne palestra, do ta shumefishoni me IsoSensuals CURVE Butt Enhancer..


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Kapsula për t'i dhënë volum vithëve dhe lakim belit pa shtuar peshë

Pilulat Curves Butt permbajne perberesit me te fuqishem qe do te ndihmojne trupin tuaj te rregulloje hormonet e tij. Si rezultat, ju do te filloni te akumuloni me shume yndyre ne vendet e duhura si prapanica juaj edhe kofshet. IsoSENSUALS deklaron se perzierja e barerave te perdorura ne pilula eshte shume e fuqishme dhe FDA jep miratimin e saj. Pilulat funksionojne me teknologjine e çlirimit kohor qe nenkupton se gradualisht i cliron perberesit per absorbim me te mire dhe per efekte maksimale.
Ky produkt vjen ne formen e kapsulave per nje kohezgjatje 2 mujore ne perdorim.
Efekti i deshiruar eshte zmadhimi i vitheve duke i dhene nje forme te lakuar si te pasmeve, ashtu edhe belit e pjeses se siperme anesore te kembeve pa shtuar ne peshe ne pjese te tjera te trupit.
Efektet vihen re pas javes se dyte te perdorimit.
 
Karakteristikat e Produktit:
Cdo kapsule Iso Sensual Butt Enhancer permban:
Aguaje (frut), Maca (rrenje), Saw Palmetto (kokerr), Soy Isoflavones, Wild Yam (frut), L-Tyrosine, Dong Quai (rrenje), Vitex (kokerr), False Unicorn (puder bimesh), Fenugreek (fare)
Ingrediente te tjere: Gelatin, Cellulose, Magnesium Stearate
Perzierja e ekstrakteve bimore ne kete produkt eshte e tille qe te nxise dhe nxjerre ne dukje feminilitetin ne vendet e duhura.
Eshte teresisht natyral dhe nuk ka efekte anesore.
 
Perberesit kryesore:
 
Aguaje: Nje barishte e cila ndihmon ne formimin e nje trupi me te lakuar. Aguaje eshte plot me vitamin C dhe A, edhe phytoestrogens (hormon qe shkakton yndyre rreth vitheve ne trupin e nje gruaje.)
 
Pueraira Mirifica: Nje nga perberesit me te rendesishem, kjo barishte eshte e mbushur me Miroestrol qe imiton hormonin me te forte te estrogjenit. Me konsumim te  vazhdueshem kjo barishte do te beje prapanicen tuaj me te madhe.
 
Maca: Maca eshte nje super ushqim, i mbushur me minerale, aminoacide dhe vitamina qe jane vendimtare per rritjen e vitheve. Maca perdoret per te stimuluar mushkrite qe ndihmojne trupin tuaj te prodhoje llojin e duhur te hormoneve.
 
Isoflavones Soy: Kjo bime eshte e njohur gjithashtu se imiton estrogjenin. Ajo eshte plot me proteina qe jane jetike per te bere prapanicen tuaj me te madhe.
 
Formati: Shishja permban 60 kapsula.
 
Perdorimi: 1 kapsule ne dite. Merret direkt pas vaktit te ushqimit. Preferohet vakti i drekes.
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk keshillohet per grate shtatezena ose ato qe ushqejne foshnjen me gji, personat nen 18 vjec apo ata qe jane nen efektin e kurave. Efektet anesore me kete produkt ndodhin shume rralle, por gjithsesi ne cdo rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit.
 
Prodhimi:
Kapsulat IsoSensuals CURVE Butt prodhohen në SHBA ne nje hapsire te regjistruar FDA (Food and Drug Administration). Te gjithe perberesit plotesojne standardet GRAS (te njohura pergjithesisht si te sigurta- Generally Recognized as Safe).
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.